Історичні відомості

про наш навчальний заклад

Історія ЗДО №3 - від минулого до сьогодення

У грудні 1981 року наш дитячий садок «Ведмежатко», на той час № 31, гостинно відкрив двері для дітей працівників виробничого об’єднання «Свема» та дітей прилеглого району. Своє ім’я садочок отримав в честь проведення в 1980 році Олімпіади, символом якої і був олімпійський ведмедик.

Колектив дитячого садка очолила досвідчений педагог та керівник Белявська Т.К. Вона вміло підібрала педагогічні кадри і протягом багатьох років сприяла високоефективній творчій роботі педагогів. Помічниками з методичної роботи на той час працювали Кучерова З.П. та Веремеєнко Т.О. Вони були справжніми майстрами і наставниками вихователів. Вся робота дитячого садка була спрямована на виховання у дітей любові до рідного краю, до праці, на оволодінні дітьми дошкільного віку відповідними знаннями, вміннями та навичками, які потрібні для навчання в школі. Педагоги закладу працювали сумлінно, або дитячий садок був найкращим і жилося малечі у ньому завжди цікаво і весело.

Колектив виробничого об’єднання «Свема» постійно піклувався про створення належних умов праці і відпочинку дітей та працівників дитячого садка. Завдяки шефський допомозі дитячий садок мав гарну матеріальну базу.

Завдяки вмілому керівництву завідуючої Белявської Тетяна Костянтинівна колектив дитячого садка працював стабільно та злагоджено і був неодноразовим переможцем соціалістичним змагань серед дитячих садків ВО «Свема», постійно отримував перехідний червоний прапор.

В цей період особлива увага приділялась фізичному, трудовому вихованню. На базі дитячого садка проводяться семінари з фізичного виховання, накопичується педагогічний досвід і створюється відеофільм про фізкультурно-оздоровчу роботу «Зростаємо здоровими та сильними», а також слайд-фільм «А що у вас?», який розповідає про життя малюків дитячого ясел-садка № 31.

В 1994 році методичну роботу очолила Бондаренко Тетяна  Іванівна Людина ділова, енергійна, наполеглива, яка вміло впроваджувала в роботу цікаві ідеї, інноваційні технології, узагальнювала педагогічний досвід педагогів. Постійно дбала про підвищення авторитету та створення іміджу садка серед дошкільних закладів міста.

У 1998 році колектив дошкільного закладу очолила Чечун Тамара Анатоліївна, досвідчений педагог, сучасний керівник. Це людина, який притаманна принциповість, об’єктивність, висока вимогливість до себе, компетентність. У листопаді 1998 року дитячий садок був переданий у комунальну власність управлінню освіти Шосткинської міської ради.

Об’єднавшись навколо талановитого, невтомного керівника Чечун Т.А., колектив дошкільного закладу працює творчо, ініціативно, впевнено.

2004 рік – дитячий садок перейменований в дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 3. Завідуюча Чечун Т.А. приділяє велику увагу оновленню матеріальної бази закладу та підвищенню професійного рівня педагогів.

З 2006 року методичну роботу в закладі очолює вихователь-методист Ясюк Ірина Костянтинівна, досвідчений творчий педагог, яка продовжує традиції дошкільного закладу, набуті протягом багатьох років. Вона сприяє впровадженню інноваційних технологій, нових підходів до навчання та виховання дошкільників.

Весь цей час велика увага приділяється фізичному вихованню дошкільнят. Фізкультурно-оздоровчу роботу в дошкільному закладі здійснює вихователь з фізичної культури Нечипоренко Ірина Олександрівна, яка є керівником методичного об’єднання вихователів з фізичної культури всіх дошкільних закладів міста. Маючи чималий досвід роботи з фізичного виховання дошкільників колектив дошкільного закладу узагальнив досвід і створив фільм «З фізкультурою ми дружимо, різні свята дуже любимо». У 2006 році наш дошкільний заклад взяв участь у Всеукраїнському огляді-конкурсі на кращий стан з фізичного виховання і посів почесне І місце.

Колектив бере участь у міських конкурсах професійної майстерності «Вихователь року», «Музичний керівник року», «Психолог року», «Моє краще заняття» та виставках розвивальних ігор та посібників «Іграшка в житті дитини», «Кращий методичний посібник».

Двері нашого дошкільного закладу завжди відкриті для малюків нашого міста!