Предметно-розвивальний простір

Предметно-розвивальний простір садочка "Ведмежатко"

Колектив закладу приділяє значну увагу постійному вдосконаленню розвивального предметно-ігрового середовища. Організація розвивального простору в закладі є основною для захоплюючого, змістовного життя та різнобічного розвитку кожного вихованця. Формування повноцінного розвивального предметно-ігрового та комунікативного середовища сприяє соціалізації дитини, впливає на всі аспекти її розвитку. Облаштовуючи наш дитячий садок, ми прагнемо зробити його затишним, приємним для перебування дітей, привабливим для гостей.

линеечка из роз

Екологічні міні-музеї

Однією з ефективних інноваційних технологій формування екологічної культури дошкільників, розвитку в них креативності та творчих здібностей є музейна педагогіка.

Розуміючи те, що кожна дитина за своєю природою допитлива та спостережлива, педагоги нашого дошкільного закладу створили екологічні міні-музеї, щоб кожен вихованець відчув себе дослідником і мудрим мислителем.

До створення міні-музеїв були залучені діти та їхні батьки, які власноруч створювали експонати, малюнки, творчі вироби, добирали фотографії. В міні-музеях діти є активними творцями та дослідниками – діти можуть торкатися експонатів, змінювати їх місце розташування, вимірювати їх, проводити досліди. Міні-музеї дають змогу розвивати пізнавальні процеси та світогляд дітей, формують їхнє ставлення до світу, сприяють ліпшому розумінню природних явищ.

Теми міні-музеїв актуальні та цікаві для дітей.

У наших екологічних міні-музеях є багато цікавих експонатів. У середовищі екологічного музею педагоги проводять з дітьми тематичні бесіди, екскурсії-огляди, заняття, пошуково-дослідницьку діяльність, екологічні ігри на розвиток чуттєвого сприймання природи; розглядають експонати; обговорюють і розігрують ситуації на екологічну тематику.

Завдяки цікаво й доступно організованій діяльності в музеях нам вдалося сформувати в дошкільників основи екологічної свідомості, що полягає у повазі до всього живого, відчутті потреби оберігати довкілля, природо доцільній поведінці.

Екологічний міні-музей "Грайлива вівця"

Екологічний міні-музей "Квіткова аптека"

Екологічний міні-музей "Загадкові мушлі"

Екологічний міні-музей "Вода - диво природи"