Найсвіжіші новини

нашого дитсадка

Відкрите заняття пізнавального спрямування з використанням LEGO-конструювання з дітьми молодшого дошкільного віку

10 березня вихователь ЗДО № 3 «Ведмежатко» Воронцова Людмила Василівна представила відкрите заняття пізнавального спрямування з використанням LEGO-конструювання з дітьми молодшого дошкільного віку. LEGO є простим і практичним інструментом, що дає дитині змогу робити перші відкриття, досліджувати, експериментувати, засвоювати сенсорні еталони, пізнвати світ і себе в ньому. Вихователь продемонстрували достатній рівень професіоналізму, майстерності. Заняття було насичене дидактичним та наочним забезпеченням, були використані різні форми роботи з дітьми.Возможно, это изображение (ребенок, сидит, стоит и в помещении)Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (1 человек, ребенок, стоит и в помещении)