Найсвіжіші новини

нашого дитсадка

Відкрите заняття пізнавального спрямування з використанням LEGO-конструювання з дітьми середнього дошкільного віку

На виконання річного плану роботи ЗДО № 3 «Ведмежатко» в рамках колективного перегляду 11.03.2021р. вихователем Шевцовою Тетяною Іванівною було проведено відкрите заняття пізнавального спрямування з використанням LEGO-конструювання з дітьми середнього дошкільного віку. LEGO дає можливість педагогові глибоко осягнути поняття «навчання через гру» і практично реалізувати цей підхід у роботі з дітьми. Різноманітні завдання стимулювали дітей досліджувати цей світ, викликали зацікавленість.Возможно, это изображение (ребенок и стоит)Возможно, это изображение (ребенок и в помещении)Возможно, это изображение (ребенок)