Найсвіжіші новини

нашого дитсадка

Інтегроване заняття з дітьми старшого дошкільного віку «Секрети лимона»

Для розвитку пізнавальної активності дітей вихователі ЗДО № 3 «Ведмежатко» часто звертаються до пошуково-дослідницької діяльності. Пошуково-дослідницька діяльність з дітьми – це особливий і дуже непростий вид діяльності. Саме він дає дітям можливість спілкуватися з однолітками, з дорослими, здійснювати з об’єктами різноманітні перетворення, виявляти їхні істотні зв’язки з явищами природи, з життєдіяльністю людини, вчить аналізувати й самостійно робити висновки. 12.03.2021 вихователь Дегтяр Людмила Михайлівна поділилась своїм досвідом роботи з колегами, представивши інтегроване заняття з дітьми старшого дошкільного віку «Секрети лимона». Діти були в захваті від цікавих, захопливих та пізнавальних дослідів!Возможно, это изображение (2 человека, ребенок, люди стоят, люди сидят и в помещении)Возможно, это изображение (1 человек, ребенок, сидит, стоит и в помещении)Возможно, это изображение (ребенок, сидит и в помещении)