Матеріально-технічне забезпечення

Матеріально-технічне забезпечення закладу

Заклад дошкільної освіти розташований в типовій двоповерховій будівлі, загальною площею 2323 кв.м. Проектна потужність закладу  складає 255 місць. Заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем та 1 група 11-годинним режимом роботи. У даний час функціонує 7 дошкільних груп і 1 ясельна – 145 дітей.

Територія дошкільного закладу та його будівля відповідають санітарним нормам. Заклад має огорожу по всьому периметру. Кожна група має окремий ізольований  майданчик із зеленими насадженнями, на  яких встановлені пісочниці, ігрове обладнання. На території закладу встановлено спортивний майданчик та спортивне обладнання. Для виконання завдань розумового, екологічного та трудового розвитку дошкільнят облаштовано дитячі городні ділянки, естетично оформлені 6 квітників, окремо висаджено фруктовий сад та декоративні дерева і кущі.

Будівля знаходиться у належному стані. Навчальні та адміністративні приміщення дошкільного закладу мають затишний та естетичний вигляд. Щороку проводиться поточний ремонт усіх приміщень, будівля підключена до централізованої системи та каналізування, горячою проточною водою заклад забезпечений та має 14 електроводонагрівачів, що встановлені в приміщеннях групових осередків та в приміщенні харчоблоку є водонагрівач проточної води. Опалення закладу від центрального теплопостачання.

В закладі дошкільної освіти є протипожежний інвентар, достатня кількість вогнегасників (14 штук).

В групових приміщеннях створені необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. Групові приміщення повністю забезпечені твердим та м’яким інвентарем, відповідають санітарно-гігієнічним нормам та сучасним вимогам щодо естетичного оформлення та облаштування. У групах є сучасне розвивальне та ігрове обладнання. До послуг дітей цікаві освітньо-розвивальні посібники та іграшки, які розміщені в ігрових осередках і створюють умови для розвитку творчої та пізнавальної активності дошкільників.

Cтворені умови для підвищення професійного рівня та самоосвіти педагогів, методичний кабінет забезпечений навчально-методичною літературою з грифом МОНУ; періодичною пресою - комплектом «Зразковий дитячий садок», технічними засобами навчання. Педагоги мають можливість знайомитися з цими виданнями в електронному вигляді.

Облаштовано місце для роботи практичного психолога, вчителя-логопеда, музичного керівника.

В музичній залі є сучасні технічні засоби навчання: музичний центр, проектор, екран портативний, мікрофони, магнітофон, дитячі музичні інструменти. Обладнано спортивну залу, де є необхідний спортивний інвентар. Окрім того, у кожній групі створені та наповнені необхідним обладнанням та атрибутами для рухливих ігор центри рухової активності.

Для задоволення потреб художньо-естетичного напрямку освітньої діяльності придбані різні види театру: ляльковий, пальчиковий,  настільний.

Медичний блок складається з кабінету прийому, кабінету для щеплень та ізолятора на два ліжка. Медичне обслуговуваня в закладі здійснює дві сестри медичні старші. Кабінет оснащено відповідно до нормативно-правових документів.

Харчоблок забезпечений необхідним кухонним посудом, технологічним обладнанням: дві електромясорубки, дві жарочні шафи, три електроплити, електроводонагрівач проточної води, харчоварочний котел, два холодильники і одна морозильна камера, холодильною шафою, протирочною машиною.

Педагоги мають можливість користуватися сучасними технічними засобами навчання: 1 комп’ютером та 1 ноутбуком з підключенням до інтернет мережі, Wi-Fi, 2 магнітофонами, 2 принтерами, сканером, телевізором, фотоапаратом, 1 проектором, мультимедійною дошкою та акустичною системою.

Матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності закладу дошкільної освіти на достатньому рівні. Фінансово-господарська діяльність ЗДО здійснюється відповідно до законодавчих та інших нормативно-правових актів на основі  кошторису, який складається і затверджується відповідно до законодавства. Джерелами фінансування закладу дошкільної освіти є кошти: міського бюджету, у розмірі передбаченому нормативами фінансування, благодійна допомога бід батьків.