![441477107_964225332374032_4225066515848225527_n.jpg](/images/441477107_964225332374032_4225066515848225527_n.jpg)
![441507389_964225322374033_7276351863032031082_n.jpg](/images/441507389_964225322374033_7276351863032031082_n.jpg)
![438169976_964225455707353_3427262852833473061_n.jpg](/images/438169976_964225455707353_3427262852833473061_n.jpg)
![441493770_964225515707347_5109059384624130050_n.jpg](/images/441493770_964225515707347_5109059384624130050_n.jpg)
22 листопада 2023 року в рамках панорами педагогічних ідей в дошкільному закладі "Ведмежатко" був проведений майстер-клас для педагогів "Весело граємось, вчимось та розвиваємось". Вихователь Карабут Світлана Павлівна ділилась своїм досвідом роботи щодо використання сучасних розвивальних ігор в роботі з дошкільниками. Даний захід сприяв підвищенню фахової майстерності та професійного рівня педагогів.
На виконання річного завдання закладу «Виховання ціннісного ставлення до українських народних традицій через знайомство дошкільників з декоративним мистецтвом» та з метою стимулювання педагогічного пошуку сучасних підходів до формування світогляду дітей засобами декоративно-прикладного мистецтва, удосконалення практичних навичок педагогів творчою групою ЗДО організовано проведення засідань педагогічної арт-студії. 18 жовтня відбулося перше засідання: «Мистецтво опішнянського розпису», практична спрямованість якого сприяла підвищенню рівня професійної майстерності педагогів, оновленню підходів до розвитку творчих здібностей дошкільників.