Електронна реєстрація дітей в дошкільні навчальні заклади

Про порядок реєстрації дітей на отримання місця в дошкільному навчальному закладі міста

Багато батьків не раз стикалися з проблемою отримання місця для своїх дітей в дитячому садку. Тепер для них створено можливість поставити свою дитину в чергу, не виходячи з дому.

З серпня 2013 року управлінням освіти забезпечено впровадження електронної реєстрації дітей для подальшого їх влаштування у дошкільні заклади. Сайт «Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади» створено на базі Інформаційної Системи Управління Освітою України – ІСУО: www.isuo.org.

Перегляньте, будь ласка, Посібник користувача для входження до системи електронної реєстрації дітей в дошкільні навчальні заклади, потім переходьте за посиланням до єдиної комп'ютерної бази.

Електронна реєстрація дітей в дошкільні навчальні заклади

Посібник користувача