Промінчики

Група «Промінчики»

2023-2024 навчальний рік

Старший дошкільний вік  (6-й рік життя)

Логопедична група

Девіз групи:

«Сонячні промінчики,

Непосидючі живчики.

Ми ростем на радість мамі

І українській державі»

З дітьми працюють:

вихователь

Мовчан

Наталія Анатоліївна

вихователь

Васильченко

Лідія Іванівна

помічник вихователя

Кузьменко

Світлана Олександрівна

Мовчан Наталія Анатоліївна

- працює в ДНЗ - з 2016 р.

- тема, над якою працює:

"Виховання та навчання дітей дошкільног віку"

Васильченко Лідія Іванівна

- спеціаліст І категорії

- стаж роботи - 25 років

- тема, над якою працює:

"Використання мнемотехніки в роботі з дошкільниками".

Проєкт "Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні"

Педагоги дошкільного закладу "Ведмежатко" продовжують приймати участь у проекті "Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні" (організатори проекту ВГО "Асоціація працівників дошкільної освіти", Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ та за інформаційної підтримки МОН України, Українського інституту розвимтку освіти). Діти групи "Промінчики" знайомляться з визначними місцями України, закріплюють знання про державні і народні символи України, а також побут українців. Шанують традиції свого народу, пишаються своєю нацією, що створює багатство і красу країни.

Педагоги дошкільного закладу "Ведмежатко" продовжують приймати участь у проекті "Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні" (організатори проекту ВГО "Асоціація працівників дошкільної освіти", Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ та за інформаційної підтримки МОН України, Українського інституту розвитку освіти).
Діти з групи "Промінчики" із захопленням вивчають і досліджують розмаїтий світ квітів. Рухливі та дидактичні ігри допомагають краще опанувати знання про будову квітів. Враження від краси квітів діти втілили у колективному панно "Галявина квітів". Вдячні за набори для дослідження від проєкту Юнісеф.

#UNICEF #Асоціаціяпрацівниківдошкільноїосвіти #дошкілля #unicef_spilno Педагоги дошкільного закладу "Ведмежатко" продовжують приймати участь у проекті "Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні" (організатори проекту ВГО "Асоціація працівників дошкільної освіти", Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ та за інформаційної підтримки МОН України, Українського інституту розвимтку освіти). З метою вивчення традицій нашого народу та спонукання бережного відношення до природи була проведенна зустріч з дітьми старшого дошкільного віку "Свято на зеленій галявині". Діти з задоволенням та цікавістю називали дерева, визначали їх будову, прикрашали дерево різнокольоровими стрічками, знайомилися з традиціями святкування Трійці в Україні та вчилися плести вінок.

Гра-драматизація казки "Солом,яний бичок"

Новорічне свято "Карнавал казкових героїв"

Розвага для дітей та батьків "Добрий вечір, щедрий вечір"