Мультяшки

Група «Мультяшки»

2023-2024 навчальний  рік

Середній дошкільний вік  (5-й рік життя)

Девіз групи:

"В наш садочок «Ведмежатко» ходять хлопці та дівчатка,

Дружно, весело живуть по ТV мультфільми ждуть.

А діток цих знають всі, їх «Мультяшки» нарекли"

З дітьми працюють:

вихователь

Сметаніна

Наталія Володимирівна

помічник вихователя

Загородня

Наталія Миколаївна

Сметаніна Наталія Володимирівна

- спеціаліст

- працює в ДНЗ з 2017р.

- тема, над якою працює:

"Виховання та навчання дітей дошкільного віку"

Тиждень безпеки.

Дорожні знаки вивчали - їх виготовляли!

Виховний захід з патріотичного виховання

В рамках атестації педагогів ЗДО 3 "Ведмежатко" 25 січня 2023 року вихователь Міщанчук Наталія Петрівна провела виховний захід з патріотичного виховання для дітей та батьків групи "Мультяшки". Формування національної свідомості та громадської відповідальності починається з раннього віку. Виховати патріота - одне з головних завдань сьогодення. Важливим напрямом патріотичного виховання є прилучення до народознавства —вивчення культури, побуту, звичаїв рідного народу. Захід пройшов цікаво та змістовно, в дружньому сімейному колі.

"Добрі вчинки маленької дитинки"

"Добрі вчинки маленької дитинки" - тема заняття, яке відбулося в рамках атестаційної декади в ЗДО #3 'Ведмежатко". Вихователь Наталія Сметаніна намагається своїм маленьким вихованцям вже змалечку сповнити душу основними життєвими смислами, сформувати їх духовно-моральну орієнтацію, пріоритет морального в особистих життєвих установках та поведінці, щоб діти зростали активними, емоційно чуйними, добрими, вихованими та культурними особистостями.

«Весело з цеглинками дітям грати, сонце й квіточку складати»

Використання цеглинок, під час проведення занять завжди викликає бажання дітей пізнавати, досліджувати, творити. Саме так діти під час комплексного заняття «Сонечко і квіти»  пригадали знання про сонечко та квіти, закріпили їх значення в природі, та визначили їх значущість один для одного. Зробили висновок : « Сонечко дає тепло і світло, щоб квіточка зростала і радувала своїм цвітом»

Використання LEGO - цеглинок у роботі з дітками дошкільного віку .
"З цеглинками ми грали та їх ми розглядали"