Проблеми нашого суспільства

Я проти насильства

Проблеми нашого суспільства

Ми часто звертаємо увагу на соціальні проблеми сучасного суспільства, на питання і потреби, які стосуються якщо не всього населення, то більшої його частини точно. Ну а якщо вже є такі загальні проблеми, значить, ми не самотні. Цей факт дає нам можливість об'єднатися в ім'я вирішення таких питань і подає сигнал до їх вирішення.

Ніхто замість нас не вирішить ні проблеми всього суспільства, ні соціальні проблеми підростаючого покоління зокрема. Так, вони повинні вирішуватися всіма, але кожен повинен почати з самого себе. Тоді, може бути, і з'явиться надія на щось світле і добре там, попереду.

Така гірка правда сьогодення...

Інтернет дорожчий за сина

Поява комп'ютера та Інтернету в оселі може стати причиною постійного знаходження мами в мережі. В цьому випадку істотно скорочується кількість часу, проведеного з сім'єю.

Звичайно ж, мета перебування в Інтернеті може бути різною: від спілкування з друзями у соціальних мережах та ігор до отримання додаткового джерела доходу. В останньому випадку рекомендується раціонально планувати день, щоб встигати займатися дитиною і одночасно заробляти гроші. Наприклад, це можна робити під час сну малюка, щоб ніщо не відволікало, так як для позитивного результату необхідно концентрувати увагу на роботі.

Також існує велика кількість форумів для батьків, де молоді або вже достатньо досвідчені батьки можуть поділитися своїми проблемами, радістю виховання дітей та корисними порадами. Це досить корисна інформація, яка може знадобитися при виникненні тієї чи іншої ситуації. Не всі батьки можуть адекватно реагувати на появу симптомів невідомого для них захворювання, але корисні форуми можуть не тільки заспокоїти батьків, але і детально роз'яснити причину такої поведінки дитини або прояви хвороби.

Звичайно ж, у будь-якому випадку не варто забувати, що на першому місці повинна знаходитися сім'я і дитина (або діти). Слід якомога більше часу приділяти спілкуванню з дітьми, у процесі якої вони пізнають навколишній світ і вчаться швидше адаптуватися в будь-якому колективі.

Також не варто дозволяти перебувати дитині тривалий час перед монітором комп'ютера (навіть якщо йому це дуже подобається), так як це призводить до звикання і погіршення зору і загального самопочуття малюка. Доцільно виділити вільний час для знаходження в Інтернеті, щоб не відволікали ні діти, ні домашні справи. Але дуже важливо не стати залежною від Інтернету, який має властивість затягувати, витрачаючи велику кількість часу, який можна витратити з величезною користю для себе і сім'ї.

Такий шкідливий фастфуд

Ожиріння на сьогоднішній день – одна з найбільш гарячих тем. Але біда полягає в тому, що дітей «підсаджують» на шкідливий фастфуд в самому ранньому віці, і роблять це їхні ж батьки. Цей ролик наочно показує, наскільки небезпечно балувати дітей гамбургерами, а вже тим більше замінювати фастфудом звичайний прийом їжі.