Освітня програма

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА

Комунальної організації (установи, закладу) «Шосткинського дошкільного навчального закладу (ясла-садка) № 3 «Ведмежатко»

Шосткинської міської ради

на 2023-2024 навчальний рік

Освітня програма ЗДО №3 2023-2024 н. р.

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА

Шосткинської міської ради

на 2022-2023 навчальний рік

Освітня програма ЗДО №3 "Ведмежатко" на 2022-2023 н. р.

В 2020 - 2021 н. р. в ЗДО №3 "Ведмежатко" реалізується освітня програма "Дитина". Програма була схвалена педагогічною радою закладу дошкільної осівти №3 від 31 серпня 2020 року, Протокол №1 та затверджена Директором ЗДО №3 "Ведмежатко" Тамарою Чечун 31.08.2020 року.

Програма "Дитина" (https://drive.google.com/file/d/1d0tsMgyP7LSPtQs-TtAcGWudi2DGprYV/view?usp=sharing)

Методичне забезпечення

Комплексні програми:

• Освітня програма «Дитина» для дітей від 2 до 7 років (авт.: Бєлєнька Г.В., Богініч О.Л.) – затверджена Педагогічною радою закладу дошкільної освіти № 3 «Ведмежатко» від 31.08.2020р. Протокол № 1.
  • • Методичні рекомендації до Освітньої програми для дітей від 2 до 7 років «Дитина» (авт.: Бєлєнька Г.В., Богініч О.Л.)

Парціальні програми:

• «Україна – моя Батьківщина», парціальна програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку, авт. – Кичата І. І., Каплуновська О. М., Палець Ю.М.
  • • «Про себе треба знати, про себе треба дбати», парціальна програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку, авт. Лохвицька Л.В.
  • • «Скарбниця моралі», програма з морального виховання дітей дошкільного віку, Лохвицька Л.В.
  • • «Англійська мова для дітей дошкільного віку» парціальна програма з вивчення англійської мови , Т.М.Шкваріна
  • • «Дитина у світі дорожнього руху», програма з формування основ безпечної поведінки дітей дошкільного віку під час дорожнього руху, авт. Тимовський О.А.
  • • «Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку», авт. Н.Гавриш, О.Саприкіна, О Пометун.
  • •   «STREAM-освіта, або Стежинки у Всесвіт», альтернативна програма формування культури інженерного мислення в дошкільників.
  • •   «Безмежний світ гри з LEGO», Рома О.Ю., Близнюк В.Ю.