оголошення батькам

Шосткинський ЗДО (ясла-садок) №3 «Ведмежатко» відновлює свою роботу з 01 вересня. Правила для батьків.

Правила для батьків                             31.08.2020

під час відвідування дітьми Шосткинського ЗДО (ясла-садок) №3 «Ведмежатко» у період карантину

Шановні батьки! Під час карантину, необхідно дотримуватися таких правил:

1. Перш, ніж вести дитину до дитячого садка, необхідно отримати у педіатра чи сімейного лікаря довідку для відвідування дошкільного закладу з обов'язковою відміткою про відсутність контакту з хворими на інфекційні хвороби, хворими COVID-19, з підозрою на COVID-19 та з особами, які перебувають на самоізоляції протягом останніх двох тижнів.
  2. Щоденне приймання дітей триватиме з 7.00 до 8.00 год. ранку на території закладу за межами будівлі (на ігрових майданчиках вікових груп).
  3. Вхід для батьків у приміщення закладу суворо забороняється.
  4. Приводити до дошкільного закладу можна тільки здорову дитину. Якщо є ознаки гострої респіраторної інфекції, або хтось вдома знаходиться на карантині чи в ізоляції, дитині заборонено відвідувати організований дитячий колектив.
  5. Перебувати на території дошкільного закладу потрібно лише в масках або респіраторах. Респіратор або захисну маску одягати так, щоб були закриті ніс і рот.
  6. Дотримуватися обов'язкової дистанції у 1,5 м під час спілкування з працівниками закладу або з іншими батьками.
  7. Ранкове приймання дитини до закладу здійснює вихователь групи у період з 7.00 до 8.00 год. ранку на групових дитячих майданчиках, дотримуючись дистанції, яка є на розмітках.
  8. Під час ранкового приймання проводиться температурний скринінг кожній дитині:

- при вході на ігровий майданчик (початковий);

- кожні 4 години (поточний);

Діти, у яких виявлено температуру тіла вище 37, 2 градусів або ознаки респіраторних захворювань при початковому скринінгу, не допускаються до відвідування дошкільного закладу. Якщо виявлено температуру тіла вище 37,2 градусів або ознаки респіраторних захворювань при поточному (під час перебування у закладі) скринінгу - дитина ізолюється в ізолятор і про це інформуються батьки.

1. Передача дітей в кінці дня до 18.00 год. проводиться на території закладу за межами будівлі (на ігрових дитячих майданчиках).
  2. Не дозволяється дитині брати з дому іграшки, самокати, велосипеди тощо. З собою дитина може мати лише змінний одяг у спеціальній торбинці, який обов'язково в кінці дня забирається батьками додому.
  3. Масові заходи у дошкільному закладі за участю батьків заборонені. Батьківські збори проводяться дистанційно.
  4. Спілкування педагогів з батьками відбувається: на території закладу під час ранкового прийому; у телефонному режимі; через сайт ЗДО та соціальні мережі.

13. Дотримуйтеся протиепідемічних заходів самі та навчайте цьому свою дитину! Будьте здоровими, бережіть себе і своїх дітей!

Робота в ЗДО №3 "Ведмежатко" в період карантину керується згідно Постанови МОЗ від 22.09.2020 р. №55 "Про затвердження протиепідемічних заходів у ЗДО на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID - 19)"

Постанова[https://drive.google.com/file/d/1vxnMPapr_IyzYAcR5TZbPHn3GiA838jO/view?usp=sharing]

Пошук мобільний