оголошення батькам

Інформація щодо дотримання правил особистої безпеки та дій громадян під час повітряної тривоги та мінної небезпеки

Дії під час повітряної тривоги (відео)

Дії під час мінної небезпеки (аудіо)

Шосткинський ЗДО (ясла-садок) №3 «Ведмежатко» відновлює свою роботу з 01 вересня. Правила для батьків.

Правила для батьків                             31.08.2020

під час відвідування дітьми Шосткинського ЗДО (ясла-садок) №3 «Ведмежатко» у період карантину

Шановні батьки! Під час карантину, необхідно дотримуватися таких правил:

1. Перш, ніж вести дитину до дитячого садка, необхідно отримати у педіатра чи сімейного лікаря довідку для відвідування дошкільного закладу з обов'язковою відміткою про відсутність контакту з хворими на інфекційні хвороби, хворими COVID-19, з підозрою на COVID-19 та з особами, які перебувають на самоізоляції протягом останніх двох тижнів.
  2. Щоденне приймання дітей триватиме з 7.00 до 8.00 год. ранку на території закладу за межами будівлі (на ігрових майданчиках вікових груп).
  3. Вхід для батьків у приміщення закладу суворо забороняється.
  4. Приводити до дошкільного закладу можна тільки здорову дитину. Якщо є ознаки гострої респіраторної інфекції, або хтось вдома знаходиться на карантині чи в ізоляції, дитині заборонено відвідувати організований дитячий колектив.
  5. Перебувати на території дошкільного закладу потрібно лише в масках або респіраторах. Респіратор або захисну маску одягати так, щоб були закриті ніс і рот.
  6. Дотримуватися обов'язкової дистанції у 1,5 м під час спілкування з працівниками закладу або з іншими батьками.
  7. Ранкове приймання дитини до закладу здійснює вихователь групи у період з 7.00 до 8.00 год. ранку на групових дитячих майданчиках, дотримуючись дистанції, яка є на розмітках.
  8. Під час ранкового приймання проводиться температурний скринінг кожній дитині:

- при вході на ігровий майданчик (початковий);

- кожні 4 години (поточний);

Діти, у яких виявлено температуру тіла вище 37, 2 градусів або ознаки респіраторних захворювань при початковому скринінгу, не допускаються до відвідування дошкільного закладу. Якщо виявлено температуру тіла вище 37,2 градусів або ознаки респіраторних захворювань при поточному (під час перебування у закладі) скринінгу - дитина ізолюється в ізолятор і про це інформуються батьки.

1. Передача дітей в кінці дня до 18.00 год. проводиться на території закладу за межами будівлі (на ігрових дитячих майданчиках).
  2. Не дозволяється дитині брати з дому іграшки, самокати, велосипеди тощо. З собою дитина може мати лише змінний одяг у спеціальній торбинці, який обов'язково в кінці дня забирається батьками додому.
  3. Масові заходи у дошкільному закладі за участю батьків заборонені. Батьківські збори проводяться дистанційно.
  4. Спілкування педагогів з батьками відбувається: на території закладу під час ранкового прийому; у телефонному режимі; через сайт ЗДО та соціальні мережі.

13. Дотримуйтеся протиепідемічних заходів самі та навчайте цьому свою дитину! Будьте здоровими, бережіть себе і своїх дітей!

Робота в ЗДО №3 "Ведмежатко" в період карантину керується згідно Постанови МОЗ від 22.09.2020 р. №55 "Про затвердження протиепідемічних заходів у ЗДО на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID - 19)"

Постанова[https://drive.google.com/file/d/1vxnMPapr_IyzYAcR5TZbPHn3GiA838jO/view?usp=sharing]