Правила для батьків

правила для наших поважних батьків

Режим роботи ДНЗ № 3 «Ведмежатко» - п'ятиденний

Заклад працює з 7.00 до 18.00

(усі групи працюють з 7.00 до 17.00,

чергова група – з 7.00 до 18.00)

Якщо у вас виникли питання

до адміністрації закладу, вам нададуть відповідь:

Чечун Тамара Анатоліївна

щодо батьківської плати; організаційних питань;

режиму роботи ДНЗ; якості роботи персоналу ДНЗ

8.00-17.00 — понеділок, вівторок

15.00-17.00 – середа, четвер

8.00-9.00 – п'ятниця

Вихователь-методист

Ясюк Ірина Костянтинівна

консультування з питань навчання і виховання дітей; підготовка до школи; методичної роботи

14.00-15.00 – понеділок, вівторок, четвер

Харина Тетяна Анатоліївна

консультації з проблем педагогіки і психологі’ї;

психічний розвиток дитини

8.00-9.00 – понеділок, 16.00-17.00 – вівторок

Вчитель-логопед

Шевель Катерина Валентинівна

особливості розвитку мовлення дошкільнят;

профілактика та корекція порушень мовлення

16.00-17.00 – середа

Сестра медична старша

Кващук Лариса Іванівна,

Троян Вікторія Сергіївна

харчування дітей;

загартовування та зміцнення здоров’я;

профілактика захворювань, щеплення;

санітарно-гігієнічний режим

07.00-18.00 – щоденно

Ми завжди раді надати Вам допомогу!

Віддаємо дитину в дитячий садок

Смайлик

Для початку постає питання про вибір дитячого садочка. Починаємо вибирати садочок бажано не пізніше ніж за рік до ймовірного вступу дитини. Можна порадитися з подругами та знайомими, які вже мають досвід водіння дітей до дошкільного навчального закладу. Якщо ж таких немає, то самі поспілкуйтеся з вихователями і з батьками малюків, які вже відвідують цей дитячий садок. Подивіться, в якій групі займаються і відпочивають дітки, яка там обстановка.

Саме від вибору дитячого садка залежить те, як буде відвідувати дошкільний заклад малюк – із задоволенням чи без.

Для того щоб зробити правильний вибір потрібно:

• Визначитися які знання дошкільний заклад має надати вашій дитині.
  • Шукати відповідний заклад відносно недалеко від дому.
  • Зупиніть вибір на закладі, який найбільше відповідає вашим вимогам, умовам утримання дітей, педагогічному стилю і взаємодії з дітьми.

Правила прийому дітей в дошкільний заклад

1. Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється керівником на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров’я дитини, довідки дільничого лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.
  2. Під час прийому дитини до дошкільного навчального закладу керівник зобов’язаний ознайомити батьків або осіб, що їх замінюють, із статутом дошкільного закладу, іншими документами, що регламентують його діяльність.
  3. За дитиною зберігається місце в дошкільному закладі у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (90 днів.).
  4. Відрахування дитини з дошкільного закладу може здійснюватись:

- за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

- на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;

- у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

1. Для дітей у ДНЗ організовано триразове харчування.
  2. Медичне обслуговування дітей у дошкільному навчальному закладі здійснюється на безоплатній основі медичними працівниками, які входять до штату закладу.

Права та обов'язки батьків

Батьки зобов'язані:

- вносити встановлену плату за утримання дитини в навчальному закладі до 20 числа поточного місяця;

- своєчасно вносити платню за надання додаткових послуг, якщо такі мають місце;

- віддавати і забирати дитину безпосередньо у вихователя, і обов’язково особисто, не передовіряючи її неповнолітнім особам;

- приводити дитину здоровою, чисто вдягненою, охайною, відповідно до санітарно-гігієнічних правил;

- дотримуватись режиму роботи навчального закладу, приводити та забирати дитину вчасно;

- своєчасно сповіщати вихователів про відсутність дитини у навчальному закладі і причини її відсутності;

- у разі відсутності дитини більше 3-х днів надати довідку від лікаря про медичне обстеження і можливість відвідування нею дитячого колективу.

Батьки мають право:

- вносити пропозиції щодо роботи з дітьми, організації додаткових послуг;

- відвідувати заняття та інші навчально-виховні заходи;

- заслуховувати звіти керівника про роботу навчального закладу.

Смайлик